Tipy
5 tipov na romantické darčeky na Valentína 2021

5 tipov na romantické darčeky na Valentína 2021

Po úspešných tipoch na vianočné darčeky pre cestovateľov 2020 ste si u nás vyhlasovali aj tipy na darčeky na Valentína! Kvety a čokoláda sú stálou klasikou, ktoré síce nikdy neomrzia, ale ani neprekvapia. My sme sa preto pre vás rozhodli vybrať 5 romantických vecí, ktoré svojou originalitou vašu polovičku očaria ♡ Dokonca si myslíme, že ste o väčšine ešte nepočuli. Tak poďme na to!

1. Trezor lásky

Banka lásky je zážitkový dom, ktorý sa nachádza v centre Banskej Štiavnice. Sídli v dome, kde Sládkovičova Marína prežila väčšinu svojho života. Vedeli ste, že Marína je najdlhšou ľúbostnou básňou sveta? V tomto dome toho uvidíte mnoho, napríklad hovoriace obrazy (áno, presne také ako z Harryho Pottera!) alebo ducha Maríny hrajúceho na klavíry. Láskomer vám priradí váš zaľúbený veršík z tejto básne. Highlightom atrakcie je však trezor lásky ♡ Tento trezor je prvým svojho druhu a ľudia z celého sveta si sem chodia uschovať kúsok toho najcennejšieho – svojej lásky. Trezor je vyskladaný z veršov básne a aj my sa chystáme do banky vrátiť a našu lásku si tu naveky uschovať (:

Vstupenky do Banky lásky a schránku v trezore lásky si viete rezervovať/kúpiť aj online na ich webe a podarovať ich v obálke vašej nič netušiacej polovičke. Návštevou Banky lásky navyše podporíte fundraisingový projekt na záchranu a popularizáciu kultúrneho dedičstva.

VIAC SA O BANKE LÁSKY DOZVIEŠ NA: www.bankalasky.sk

2. Hviezdna mapa

Váš najkrajší spoločný okamih možno máte zachytený na fotke, a možno aj nie. Hviezdna mapa predstavuje dôverné rozloženie nočnej oblohy presne nad vami v tento moment. Jej hviezdy, súhvezdia, mliečnu dráhu. My sme si na našej hviezdnej mape nechali zobraziť deň, keď sme sa s Adamkom stali jedným. Pre nás je dokonalým zhmotnením tejto našej spomienky, spája romantiku, čarovno, sny a to, čo vskutku milujeme. Podobnú personalizovanú hviezdnu mapu si viete navrhnúť a objednať aj vy. Myslíme si, že problém originálneho darčeka na Valentína či výročie je teraz raz a navždy vyriešený (:

TENTO DARČEK NÁJDEŠ NA: www.hviezdnamapa.sk

3. Šumivé a lávové

Víno je ďalšou klasikou, pri ktorej môžete sviatok zamilovaných stráviť. Počkať, spomínali sme ale, že to budú originálne darčeky, však? Fogoso je nápoj na bázi šumivého vína a pochádza až zo španielskej Kastílie. Čím si vás ale získa je jeho magický vzhľad. Má jedinečný lávový efekt – maličké čiastočky sa vo fľaši hýbu a pripomínajú malinkaté trblietky. Tento nápoj má ľahkú ovocnú chuť a my sa už teraz tešíme, ako ho na Valentína ochutnáme ♡ Fogoso tieto vína ponúka v rôznych žiarivých farebných prevedeniach a nás najviac uchvátilo toto tyrkysové…

TENTO DARČEK NÁJDEŠ NA: www.fogoso.cz

4. Ďakujem, že Ťa mám

Od Perkmana ste u nás mohli vidieť už viacero knižiek, počnúc ich skvelou Výletnou kronikou, v ktorej si uchovávame všetky naše výlety. Nakoľko ich produkty sú veľmi originálne a my sme si ich veľmi obľúbili, v tomto článku nám nedalo opomenúť ďalšiu knižku z ich ponuky, ktorá nesie názov Ďakujem, že Ťa mám. Je to predtlačená knižka, ktorú dotvoríte vy a tak sa z nej stane krásne personalizované vyznanie priateľovi či priateľke, manželovi či manželke. Nemusíte nič zložité vymýšľať, verte nám, zvládnete to aj keď nieste veľmi kreatívni! (:

TENTO DARČEK NÁJDEŠ NA: www.perkman.sk

5. Pohľadnica s dôvtipom

Pohľadnice sú už pre nás mladých skôr raritou. A presne preto si myslíme, že taká pohľadnica je veľmi romantickým gestom (: Dnes už zoženiete pohľadnice od výmyslu sveta – napríklad stieracie z Tigra či vystreľovacie z Boomf. Väčšina pobočiek je však vzhľadom na lockdown zatvorená, no my poznáme veľmi šikovnú Viki, ktorá pre vás doma pohľadnicu navrhne podľa vašich predstáv, vytlačí a pošle vám ju prvou triedou priamo domov. Viki má limitovanú edíciu valentínskych pohľadníc, z ktorých nás oslovili 2 minimalistické s veľmi vtipným, no trefným textom :’D Na pohľadnici s definíciou slova priateľka stojí “Žena, s ktorou si (asi dobrovoľne) vo vzťahu, a ktorá má vždy pravdu.” a podtstatné meno priateľ je definované ako “Muž, ktorý si na Teba zvykol natoľko, že sa s Tebou delí o posteľ a jedlo.” Viki nájdete pod jej vlastnou značkou Barsatelier a môžete ju kontaktovať na instagrame, facebooku, alebo cez email barsatelier@gmail.com.

Digitálnu tvorbu od Viki navyše nájdete aj na Etsy, kde ešte stále môžete používať náš 20% zľavový kód ♡

Tak čo, zaujal ťa niektorý z našich tipov? Ak áno, určite nám nezabudni napísať, ktorý je tvojim favoritom. Budeme veľmi radi, ak nás na sociálnych sieťach označíš na fotkách s darčekmi inšpirovanými od nás.

Prajeme veľa lásky a krásne prežitý sviatok zamilovaných!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *